AF122-FR-07470RL
MFR.Part #
AF122-FR-07470RL
JLCPCB Part #
C6463533
Package
0404
Description
2 4 470Ω 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS