AF122-JR-07470RL
MFR.Part #
AF122-JR-07470RL
JLCPCB Part #
C5560780
Package
0404
Description
2 4 470Ω 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS