AF122-FR-073K09L
MFR.Part #
AF122-FR-073K09L
JLCPCB Part #
C1734321
Description
2 3.09kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS