MFR100FTF52-66R5
MFR.Part #
MFR100FTF52-66R5
JLCPCB Part #
C1384760
Description
-55℃~+155℃ 1W 66.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS