RSF-25JR-26-2K2
MFR.Part #
RSF-25JR-26-2K2
JLCPCB Part #
C3442283
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS