AF122-FR-0716R5L
MFR.Part #
AF122-FR-0716R5L
JLCPCB Part #
C5942826
Package
0404
Description
16.5Ω 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS