AF122-FR-0736R5L
MFR.Part #
AF122-FR-0736R5L
JLCPCB Part #
C1734503
Package
0402x2
Description
2 36.5Ω 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS