RT0603BRD072K7L
MFR.Part #
RT0603BRD072K7L
JLCPCB Part #
C705760
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS