RE0402BRE0747KL
MFR.Part #
RE0402BRE0747KL
JLCPCB Part #
C20164525
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS