RN73H2ETTD2492A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2492A10
JLCPCB Part #
C4328048
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS