RC0603FR-132K1L
MFR.Part #
RC0603FR-132K1L
JLCPCB Part #
C20162249
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS