AF1206JR-07470RL
MFR.Part #
AF1206JR-07470RL
JLCPCB Part #
C855256
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS