AC0603FR-07750RL
MFR.Part #
AC0603FR-07750RL
JLCPCB Part #
C228047
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS