RC0603JR-13620RL
MFR.Part #
RC0603JR-13620RL
JLCPCB Part #
C5862130
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS