1.5KE10CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
1.5KE10CA/B
JLCPCB Part #
C3712885
Package
DO-201
Description
1.5kW 104.8A 14.5V 8.55V 9.5V TVS DO-201 Abolished Device ROHS