AF1206JR-07200KL
MFR.Part #
AF1206JR-07200KL
JLCPCB Part #
C855223
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS