RT1210BRD075K9L
MFR.Part #
RT1210BRD075K9L
JLCPCB Part #
C1699241
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS