MFR200FRF52-150K
MFR.Part #
MFR200FRF52-150K
JLCPCB Part #
C1763796
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS