AF0805DR-071K3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0805DR-071K3L
JLCPCB Part #
C20144080
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS