AF1210FR-0724R9L
MFR.Part #
AF1210FR-0724R9L
JLCPCB Part #
C855289
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS