RT0805CRB07118RL
MFR.Part #
RT0805CRB07118RL
JLCPCB Part #
C3987884
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS