MFR100FRF52-750K
MFR.Part #
MFR100FRF52-750K
JLCPCB Part #
C3399127
Description
-55℃~+155℃ 1W 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS