AF0603FR-072M2L
MFR.Part #
AF0603FR-072M2L
JLCPCB Part #
C4220699
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS