MFR100FRF52-143R
MFR.Part #
MFR100FRF52-143R
JLCPCB Part #
C1759984
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS