AF0603JR-0718RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0603JR-0718RL
JLCPCB Part #
C4069334
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS