AC1218FK-073K3L
MFR.Part #
AC1218FK-073K3L
JLCPCB Part #
C5552755
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS