RC0805JR-1043KL
MFR.Part #
RC0805JR-1043KL
JLCPCB Part #
C6378783
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS