AF0603JR-07160RL
MFR.Part #
AF0603JR-07160RL
JLCPCB Part #
C6499408
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS