RC2010JK-071K3L
MFR.Part #
RC2010JK-071K3L
JLCPCB Part #
C4008347
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS