AF0603JR-07130RL
MFR.Part #
AF0603JR-07130RL
JLCPCB Part #
C5560494
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS