AF0603FR-07294KL
MFR.Part #
AF0603FR-07294KL
JLCPCB Part #
C5581595
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS