RT0805BRE078R06L
MFR.Part #
RT0805BRE078R06L
JLCPCB Part #
C6668891
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.06Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS