NCR1WSKT-52-10K
MFR.Part #
NCR1WSKT-52-10K
JLCPCB Part #
C19440740
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ -800ppm/℃~0ppm/℃ 10kΩ 1W Carbon Film Resistor ±10% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS