AA0603FR-07294KL
MFR.Part #
AA0603FR-07294KL
JLCPCB Part #
C2100542
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS