AF0603FR-0721R5L
MFR.Part #
AF0603FR-0721R5L
JLCPCB Part #
C5942680
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS