MF0207FRE52-90K9
MFR.Part #
MF0207FRE52-90K9
JLCPCB Part #
C3502105
Description
-55℃~+155℃ 600mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS