RL0805FR-7W0R024L
MFR.Part #
RL0805FR-7W0R024L
JLCPCB Part #
C20164902
Description
-55℃~+155℃ 24mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±1200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS