AF0603FR-071R82L
MFR.Part #
AF0603FR-071R82L
JLCPCB Part #
C5581574
Description
-55℃~+155℃ 1.82Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS