AA0201FR-0782K5L
MFR.Part #
AA0201FR-0782K5L
JLCPCB Part #
C4063656
Description
-55℃~+155℃ 50mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS