RT1206BRD078K2L
MFR.Part #
RT1206BRD078K2L
JLCPCB Part #
C870926
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS