AF0402JR-071M6L
MFR.Part #
AF0402JR-071M6L
JLCPCB Part #
C5942651
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS