FMP300FRF73-68R1
MFR.Part #
FMP300FRF73-68R1
JLCPCB Part #
C3385666
Description
-55℃~+155℃ 3W 68.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS