AF0402FR-071M43L
MFR.Part #
AF0402FR-071M43L
JLCPCB Part #
C20143936
Description
-55℃~+155℃ 1.43MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS