AA1218FK-07820RL
MFR.Part #
AA1218FK-07820RL
JLCPCB Part #
C1701694
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS