SR1210JR-7W10RL
MFR.Part #
SR1210JR-7W10RL
JLCPCB Part #
C7016782
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS