AHP50AJB-200R
MFR.Part #
AHP50AJB-200R
JLCPCB Part #
C1568792
Description
200Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS