AF0402DR-0710K7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0402DR-0710K7L
JLCPCB Part #
C2104242
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS