RT0402CRD071K69L
MFR.Part #
RT0402CRD071K69L
JLCPCB Part #
C2127328
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS