CFR200JR-73-16K
MFR.Part #
CFR200JR-73-16K
JLCPCB Part #
C1759135
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 2W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS