RT0805WRD072K49L
MFR.Part #
RT0805WRD072K49L
JLCPCB Part #
C1713799
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.49kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS